Spotkanie Ruch Chorzów vs GKS Katowice zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2022-10-29 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Ruch Chorzów a GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a GKS Katowice wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: A. Pląskowski 69' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Michalski 65' M. Sadlok 67'

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 26' B. Jaroszek 38' O. Repka 69' O. Repka 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki GKS Katowice: O. Repka 90'

Główny sędzia spotkania - P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów a GKS Katowice podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Liczni fani śledzą starcia ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak K. Michalski G. Rogala raz za razem zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż potyczki nie są interesujące. Zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto oglądać spotkania sportowe ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Ruch Chorzów i GKS Katowice jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.