SKRA Częstochowa - GKS Katowice, wynik meczu 0-0

SKRA Częstochowa - GKS Katowice zakończony wynikiem 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-10-16 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy SKRA Częstochowa a GKS Katowice.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 23' M. Stromecki 75'

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 5' P. Szwedzik 20' O. Repka 50'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia meczu to P. Malec. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast GKS Katowice z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Jastrzębie.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak P. Nocon G. Janiszewski częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż widowiska przynudzają. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, niezwykłe asysty oraz gole, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazoglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.