Na stadionie Stadion ul. Bukowa miał miejsce mecz między GKS Katowice oraz ŁKS Łódź zakończony wynikiem 2-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między GKS Katowice a ŁKS Łódź wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się GKS Katowice oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: R. Figiel 43' 1-0 M. Dabrowski 46' 2-0

Żółte kartki GKS Katowice: D. Kudla 58' R. Figiel 62' O. Repka 70'

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 51'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu GKS Katowice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a ŁKS Łódź z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców śledzi pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak D. Kudla R. Pirulo wielokrotnie zapewniły kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często zdarzają się efektowne asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga. Udział takich popularnych drużyn jak GKS Katowice i ŁKS Łódź w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Bukowa.